Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Zarabiamy

Zarabiamy

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 26.12.2017

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Wieleninie odbył się po raz kolejny przygotowany przez Szkolną Kasę Oszczędności kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wstążek, wspaniałe stroiki, bombki wykonane rożnymi technikami, aniołki, ozdoby szydełkowe, mikołaje i wiele różnych ozdób wykonanych z różnych i barwnych materiałów.Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez członków SKO, ich rodziców, babcie , opiekunki SKO inauczycieli. W tym roku SKO zbiera na dofinansowanie wycieczek marzeń i co miesięczne spotkania z muzyką zespołu  MUSICAL ISLAND FILHARMONIA,którzy przybliżają członkom SKO wiedzę o instrumentach muzycznych i rodzajach muzyki. Uroczystego otwarcia kiermaszu dokonała przedstawicielka B.S. w Poddębicach p. Anna Koza i dyrektorka SP. w Wieleninie p. Elżbieta Goszczyk.Bombki

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania