Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 01.07.2015

Niezwykli goście, niezwykłe nagrody

Zakończenie roku szkolnego dla rodziców i uczniów jest wyjątkowym momentem. Najmocniej przeżywają go najstarsi, uczniowie  klas VI. Tego pięknego dnia do Szkoły Podstawowej w Lisiowólce przybyli specjalni goście. Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska  powitała Kierownik Zespołu Administracji Szkół Panią Agnieszkę Buch, księdza proboszcza Romana Banasiewicza, Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego Pana Romana Domańskiego, sołtysa Lisiowólki Pana Wiesława Kaliszuka oraz radnego Pana Włodzimierza Kaźmieruka. Zebrani goście, rodzice i uczniowie obejrzeli przepiękną część artystyczną w wykonaniu uczniów klasy VI. Następnie Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska wręczyła świadectwa absolwentom oraz wyróżniającym się ich młodszych kolegom. Dla najzdolniejszych czekały również nagrody książkowe oraz gry planszowe. Pani Agnieszka Buch wręczyła Nagrodę Wójta  uczennicy klasy VI Paulinie Sałaj.

Następnie głos zabrał Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Pan Roman Domański.

 Zwrócił uwagę, że Szkolne Kasy Oszczędności najczęściej kojarzą się ze zbiórką pieniędzy. W ciągu ostatnich lat  zmieniły się jednak  kierunki i zadania SKO.

 W Szkole Podstawowej w Lisiowólce działa już 10 lat. W tym roku szkolnym SKO  po raz drugi przystąpiło do Programu Talentowisko Banków Spółdzielczych.

 Pan Prezes podkreślił bardzo dobrą współpracę uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły.   Następnie wręczył dyplomy i podziękowania oraz pogratulował  sukcesu. Wszyscy członkowie SKO otrzymali  od Pana Prezesa słodycze i upominki.

Zaskórniaczek

 

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces