Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Zajęcia otwarte

Zajęcia otwarte

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 26.11.2015

Dnia 19 listopada 2015 r. w oddziale II (czterolatki) odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „W deszczowej krainie”. Dzieci utrwalały wiadomości o jesiennej pogodzie, ćwiczyły pojęcia matematyczne, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz kolorowały parasol według określonego kodu.

Rodzice natomiast mieli możliwość obserwowania swojego dziecka i postrzegania go na tle grupy. Zajęcia tego typu uświadamiają, jak ważne są wspólne działania (nauczyciel – rodzic) w osiąganiu sukcesu edukacyjnego dziecka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia