Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Zaczynamy nasze Talentowisko!

Zaczynamy nasze Talentowisko!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 13.10.2014

Rozwijamy talenty plastyczne

Dzień dobry mili goście!

Jestem bardzo szczęśliwy, bo moje dzieciaki rozpoczęły przygodę  z Talentowiskiem. Na początek wymyśliłem konkurs plastyczny. Zaprosiłem wszystkich uczniów, począwszy od „zerówki”, a skończywszy na klasie 6. Pierwsze miejsce zajął Dawid z klasy 2. Takiej pracy jeszcze nie widziałem! Zwycięzca pracował nad swoim dziełem kilka dni. Gratulujemy!!! Nagrody ufundowała nasza „Szkolna Skarbonka”. Każdy upominek był dopasowany do zainteresowań i charakteru ucznia. Nasza pani to potrafi, ale ja jej zawsze dzielnie pomagam. Sam wymyślam, nie ściągam, bo jestem uczciwy i pracowity krasnoludek.

A jutro foto relacja z wyjątkowego spotkania z pierwszakami!

Do zobaczenia!

Zaskórniaczek

"Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja i rozpowszechnianie bez zgody autorów zabronione. Kopiowanie i ściąganie pomysłów – surowo zabronione. Wszystkie pomysły, nazwy, sformułowania i styl są własnością Zaskórniaczka!!!” 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach