Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Zaczarowany świat poezji, muzyki, tańca i światła...

Zaczarowany świat poezji, muzyki, tańca i światła...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 20.10.2014

Akademia z okazji DEN

Nauczyciele są jak kwiaty: roztaczają swoje piękno po całym świecie. Swoim zamiłowaniem do poznawania świata zarażają swoich uczniów, którzy później niosą ową ciekawość, gdziekolwiek przychodzi im żyć. Nauczyciele, ze swoimi słowami mądrości, budzą tego ducha w nas wszystkich i prowadzą nas po ścieżkach życia.

DEANNA BEISSER

Tymi słowami rozpoczęła akademię z okazji DEN uczennica klasy V - Milena. To była piękna uroczystość zarówno dla przybyłych gości:  Wójta Gminy Wohyń Pana Stanisława Jóźwika, Sekretarza Gminy Pana Tomasza Jurkiewicza, Kierownik Zespołu Administracji Szkół Pani Agnieszki Buch, Sołtysa Pana Wiesława Kaliszuka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lisiowólce Pani Urszuli Kubaczyńskiej, jak i  dla uczniów, rodziców, nauczycieli. Na kilka chwil nasi kochani uczniowie przenieśli wszystkich w zaczarowany świat poezji, muzyki, tańca i światła. Przygotowany teatr cieni przy piosenkach Starego Dobrego Małżeństwa stworzył magiczny, uroczysty nastrój! Dziękujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces