Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Zabawa w teatr

Zabawa w teatr

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 13.11.2015

Wystawienie sztuki „Szewczyk dratewka” przez „małych aktorów”

Zabawa w teatr to ulubiona forma aktywności i ekspresji twórczej uczniów klasy III b. Jak wiadomo nic tak nie integruje zespołu klasowego jak wspólne przedsięwzięcie, więc szybko i sprawnie przygotowali scenariusz, scenografię, podzielili role. zintegrowali zarówno swoje siły, jak i swoich rodziców, którzy z dużym zaangażowaniem włączyli się w przygotowania.
W poniedziałkowy ranek zaprezentowali się zaproszonym gościom, pierwszoklasistom, a także dzieciom z przedszkola. Gromkie brawa i słodki poczęstunek od rodziców sprawiły małym aktorom wiele radości i zachęciły do dalszej twórczej aktywności.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia