Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 13.02.2016

Dnia 15.01.2016 roku w szkole podstawowej Rada Rodziców wraz z gronem pedagogicznym zorganizowali zabawę choinkową dla uczniów.

Dla uczniów klas I-III zabawę prowadził Pan Grzegorz Gawełek. W klasach IV - VI impreza prowadzona była przez uczniów radłowskiego gimnazjum: Dominikę Kukułka, Jakuba Kuczka i Mateusza Barana. Rodzice zapewnili uczniom poczęstunek. Uczniowie chętnie brali udział w zabawach i konkursach, organizowanych przez młodzież. Wszyscy uczniowie wyszli zadowoleni z zabawy choinkowej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia