Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Zabawa andrzejkowa dla maluchów

Zabawa andrzejkowa dla maluchów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 25.11.2015

Andrzejki dla dzieci z punktu przedszkolnego, zerówki i uczniów z klasy I i II

25 listopada 2015r. dzieci najmłodsze uczęszczające do punktu przedszkolnego, zerówki oraz klas I i II uczestniczyły w zabawie andrzejkowej. Zabawa dostarczyła wielu niesamowitych wrażeń, ponieważ była bardzo urozmaicona. Tańce, konkursy, wspólne malowanie na płótnie i wiele innych atrakcji sprawiły, że nikt się nie nudził nawet przez chwilę. Miłym akcentem było obdarowanie dzieci drobnymi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Dziękujemy pani animator prowadzącej zabawę oraz rodzicom za wsparcie i obecność.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania