Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Za wysiłek chwalili nas na gali

Za wysiłek chwalili nas na gali

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 26.06.2019

i brawami nas nagradzali!

25 czerwca odbyła się uroczysta gala inaugurująca Święto Spółdzielczości Bankowej, które ma miejsce w ostatnią niedzielę czerwca. Podczas uroczystości przemawiali znakomici goście  ze świata finansów, z rządu i ze środowiska akademickiego. Odbyło się uroczyste wręczenie różnorakich nagród, wśród których byli laureaci m. in. V edycji konkursu  „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”, w którym to nasze SKO przy Szkole Filialnej w Sieroniowicach zdobyło wyróżnienie i nagrodę pieniężną wartości 1 000 zł. Nagrody wręczała prezes KZBS Pani Krystyna Majerczyk-Żabówka. A po odbiór nagrody zostały zaproszone Pani Irena Wenszka, dyrektor BS w Ujeździe, Pani Beata Hornung, dyrektor PSP w Jaryszowie i Szkoły Filialnej w Sieroniowicach oraz opiekun SKO Karina Kierstein-Lizon. Serdecznie dziękujemy za docenienie wysiłku uczniów w dążeniu do obranych celów i krzewieniu idei oszczędzania. Mamy cichą nadzieję, że za rok znów się spotkamy.  I tego życzymy wszystkim uczestnikom konkursu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach