Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy
Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

Warszawa 24.04.2017

Wspólne powitanie wiosny!

Uczniowie z klasy II a i przedszkolaki z grupy IV zacieśnili więzi przyjacielskie, udoskonalili zasady zgodnego i partnerskiego współdziałania oraz pomocy podczas wspólnych zajęć. Dzieci wspólnie bawiły się do muzyki oraz śpiewały piosenki o tematyce wiosennej. Wykonały z kolorowego papieru i bibuły, wiosenne motylki. Na zakończenie zajęć drugoklasiści i przedszkolaki w rozmowach, podczas poczęstunku, wspominały zabawy w przedszkolu i dzieliły się informacjami na temat życia szkolnego. Zajęcia  odbyły się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze za co serdecznie dziękujemy. Do szkoły wróciliśmy wszyscy w dobrych humorach. Stworzenie współpracy pomiędzy placówkami sprzyja efektywniejszemu oraz radośniejszemu przekraczaniu progu szkolnego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania