Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borowej
Z wizytą w banku

Z wizytą w banku

Warszawa 04.11.2019

Dzięki uprzejmości dyrektora banku dzieci z klas zerowych odwiedziły Bank Spółdzielczy w Borowe

 Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda praca w takiej instytucji na co dzień. Dowiedziały się  czym zajmuje się bank oraz jak można oszczędzaći gospodarować pieniędzmi. Dość szczegółowo poznały dział obsługi klienta. Dowiedziały się także, gdzie są przechowywane pieniądze, jak działa bankomat i do czego służą karty kredytowe.  Dzieci poznały pracę w banku nie tylko od strony klienta, ale także co jest w banku po jego tajemniczej stronie- czyli tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć. Po bardzo interesującej wizycie zerówkowicze wrócili  do szkoły bogatsi o zdobytą wiedzę i nowe doświadczenia. Warto już dzieci w wieku przedszkolnym wprowadzać w świat finansów, gdyż idea mądrego gospodarowania pieniędzmi zaowocuje trafnymi decyzjami finansowymi w dorosłym życiu. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi i pracownikom banku za ciekawe spotkanie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach