Powrót do BlogowiSKO PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w RZĄŚNIKU WŁOŚCIAŃSKIM
Z wizytą w banku.

Z wizytą w banku.

Warszawa 22.04.2014

Dnia 15 kwietnia 2014 roku uczniowie klas III-VI odbyli pouczający wyjazd do Banku Spółdzielczego i Gminnej Spółdzielni "SCH" w Wąsewie.

Zapoznaliśmy się z pracą i funkcjonowaniem oraz ofertą Banku Spółdzielczego w Wąsewie. Obejrzeliśmy najważniejsze miejsca  banku: serwerownię, bankomat, salę operacyjną, sejf oraz gabinet p. prezez Marii Mścichowskiej, która zaprosiła nas do sali konferencyjnej, odpowiedziała na pytania i poczęstowała słodyczami i napojami. Następnie udaliśmy się na spotkanie z prezesem GS p. Kowalczykiem, który opowiedział nam historię powstania i działalności spółdzielni, a następnie zaprosił na słodki poczęstunek do sklepu. Później ruszyliśmy do piekarni GS, gdzie p. Lech Romanowski bardzo ciekawie opowiedział o produkcji naszych ulubionych rogalików, bagietek, pączków, słodkich nutek ........To było ciekawe i przesmaczne spotkanie!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Rozwiązując matematyczne zadania procentowe, zbudowali własne imperium bisnesowe – Gra „Mistrzowskie inwestycje”

21.11.2019
Na lekcjach matematyki uczniowie klasy siódmej wcielili się w role biznesmenów i pomnażali swój zarobiony budżet. Dodatkowo podczas wykonywania poszczególnych zadań matematycznych zdobywali i pogłębiali swoja wiedzę na temat przedsiębiorczości, wymiany walut oraz zarządzania swoimi budżetem. W swoich dzienniczkach inwestycyjnych dokonywali obliczeń i dokumentowali kolejne operacje finansowe.
Więcej Rozwiązując matematyczne zadania procentowe, zbudowali własne imperium bisnesowe – Gra „Mistrzowskie inwestycje”

Matematyka w praktyce

20.11.2019
Dzisiaj odbył się konkurs dla uczniów klas piątych, w którym należało zastosować umiejętności matematyczne.
Więcej Matematyka w praktyce