Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 12.04.2014

W uznaniu talentów sportowych naszych dzieci, Siemiechów został organizatorem turniejów eliminacyjnych „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Na prośbę małopolskiego koordynatora turnieju oraz Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pan Robert Kraj - nauczyciel wychowania fizycznego - przygotował i przeprowadził na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Siemiechowie trzy turnieje eliminacyjne w następujących kategoriach:  Dziewczynki U-10 dla drużyn z miejscowości: Zakliczyn, Wojnicz, Siemiechów, Janowice, Łowczów, Brzozowa , Dziewczynki U-12 dla drużyn z miejscowości: Zakliczyn, Siemiechów, Janowice, Łowczów, Lubcza, Golanka,  Chłopcy U-12 dla drużyn z miejscowości: Zakliczyn, Biadoliny, Olszyny, Wielka Wieś, Wojnicz, Siemiechów, Janowice.     Rywalizacja startujących drużyn była bardzo wyrównana, w niektórych meczach o końcowej klasyfikacji decydował konkurs rzutów karnych.   Do finału powiatowego awans uzyskały następujące drużyny: Dziewczynki U-10 – Siemiechów, Wojnicz, Dziewczynki U-12 Janowice, Chłopcy U-12 - Wojnicz.

Przyjazd licznych drużyn z różnych miejscowości był okazją do promocji naszej szkoły i miejscowości. Organizację tych turniejów traktujemy jako kolejne wyróżnienie naszej szkoły na niwie sportowej, ponieważ przyjechało do nas wiele szkół, które posiadają o wiele lepszą bazę sportową niż nasza placówka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki