Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
XVI WIELKA GRA- Wygraj z SKO

XVI WIELKA GRA- Wygraj z SKO

Warszawa 14.11.2015

A może byśmy coś wylosowali…

10 listopada większość uczniów klas młodszych i liczne grono starszych ruszyło do sali nr 37, w której odbyła się XVI Wielka Gra pod hasłem „ Wygraj z SKO ” . Rokrocznie organizacją tego przedsięwzięcia zajmują się panie: Zofia Piotrowska i Elżbieta Kowal. W tym roku szkolnym pomocnikami pań podczas akcji była klasa V a wraz z wychowawczynią-panią Karoliną Pańkowską. Kolejka po losy sięgała prawie do połowy korytarza, bo przecież każdy los wygrywa! Wszyscy z wypiekami na buziach oglądali wylosowane przedmioty m.in. : przybory do pisania, baloniki, opaski odblaskowe, skarbonki … Niby takie drobiazgi, ale przecież miła pamiątka, no i może się przydać.

                                                                                                                         K.Kowalska

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”