Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
XIV Powiatowe Biegi...

XIV Powiatowe Biegi...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 20.05.2014

...upamiętniające rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Hej! Witajcie! Opowiem dzisiaj o niezwykłej sobocie, którą spędziłem z moimi dzieciakami w Radzyniu Podlaskim. Nasza najlepsza sportsmenka-Pani Krystyna Łobejko, nauczyciel wychowania fizycznego wybrała skład z klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia z klasy 4, Natalia i Alicja z klasy 5 oraz Weronika, Kamil i Jakub z klasy 6. Na zawody stawili się uczniowie z kilkunastu szkół naszego powiatu. Poszczególne grupy reprezentowało kilkudziesięciu biegaczy. Nie było łatwo-duża konkurencja, no i ta pogoda! Kapuśniaczek, deszcz, a na koniec ulewa próbowała pokrzyżować nasze plany. Jednak my się tak łatwo nie poddajemy! Wszyscy walczyli dzielnie pokonując własne słabości i rywali. I chociaż nie udało się wskoczyć na podium, to i tak  gratuluję moim dzieciakom. Miejsca od 11-go do 17-go można uznać na nasze małe zwycięstwo! Gdy jeszcze wspomnę z jakiej okazji dzieciaki biegały, wtedy duma mnie rozpiera.

Gratuluję!

Wasz wierny Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces