Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
XIII Konkurs Piosenki Religijnej „ Śpiewać każdy może”

XIII Konkurs Piosenki Religijnej „ Śpiewać każdy może”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 06.11.2015

Dnia 28 października 2015 roku w Jadownikach Mokrych odbył się już po raz XIII Konkurs Piosenki Religijnej . Z każdym rokiem konkurs staje się coraz bardziej popularny i pozyskuje nowych artystów.

Myślą przewodnią tegorocznego konkursu było hasło „ Przyjaciele Pana Boga - święci i błogosławieni”. Gospodarzem spotkania był Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych. W tym roku konkurs został objęty Honorowym Patronatem Księdza Abp. Józefa Kowalczyka - Prymasa Seniora, który był gościem honorowym imprezy. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział uczniowie klasy IIa.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia