Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
XII GMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

XII GMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 27.05.2014

7 kwietnia 2014 r. odbył się w Zespole Szkół w Gromniku XII Gminny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkól podstawowych i gimnazjów.

Organizatorami byli nauczyciele języka niemieckiego z Zespołu Szkół w Gromniku. W zmaganiach językowych wzięło udział 60 uczestników ze szkół podstawowych w Brzozowej, Gromniku, Rzepienniku Marciszewskim i Siemiechowie oraz z gimnazjów w Gromniku i Siemiechowie. Uczniowie byli podzieleni na 6 kategorii odpowiadających poszczególnym klasom. Każda grupa pisała godzinny test konkursowy składający się z kilku zadań. Uczestnicy musieli się wykazać umiejętnościami w zakresie: rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, znajomością struktur leksykalno-gramatycznych oraz wiedzą na temat krajów niemieckojęzycznych. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie: Paweł oleksyk , Karolina Kochan  i Joanna Gądek.

W uroczystości rozdania nagród, która odbyła się 8 maja uczestniczyli: Zdzisław Maniak – przewodniczący Rady Gminy Gromnik, Magdalena Pichner – kierownik Administracji Szkół i Przedszkoli  oraz wicedyrektor Zespołu Szkół w Gromniku - Tomasz Baran.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

GAZETKA SKO

14.11.2019
Wraz z powstaniem SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego została wykonana również nowa gazetka.
Więcej GAZETKA SKO