Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
WZOROWA ŁAZIENKA

WZOROWA ŁAZIENKA

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Warszawa 16.03.2017

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

Gratulujemy szkołom, które konkurs wygrały!  Gratulujemy wszystkim wyróżnionym szkołom! 

Nagrodą główną w konkursie był  remont szkolnej toalety o wartości 30 000 złotych. W tym roku firma Domestos zdecydowała się przyznać trzy nagrody główne oraz 200 zestawów środków do utrzymania higieny marki Domestos dla szkół, które zdobyły największą ilość głosów. Do konkursu przystąpiło ponad 1000 szkół z całej Polski

Zdobycie wyróżnienia w konkursie ogólnopolskim, to dla naszej niewielkiej szkoły ogromny sukces. Sukces, na który ciężko pracowało wiele życzliwych nam osób, pod kierunkiem koordynatora akcji. Dziękujemy za każdy oddany głos. Dziś wiemy, że marzenia się spełniają i każda nawet najmniejsza szkoła ma szansę wygrać, jeśli w to uwierzy i zacznie działać. Zachęcamy  małe  szkoły  do  udziału w kolejnej edycji konkursu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”