Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
WYRÓŻNIENI W KONKURSIE EKO-POCZTÓWKA

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE EKO-POCZTÓWKA

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Warszawa 18.04.2016

GRATULUJEMY...

      Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie oraz Nadleśnictwo Rudka zaprosili uczniów naszej szkoły na imprezę z okazji Święta Ziemi w sali widowiskowej GOK-u. Impreza miała bardzo bogaty program. Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny ,,Gdzie jest królowa?". Następnie ogłoszono wyniki  XII Regionalnego Konkursu Plastycznego EKO-Pocztówka oraz zostały  podsumowane wyniki akcji sprzątania przeprowadzonej przez szkoły terenu Gminy Czyżew wspólnie z Referatem Gospodarki Komunalnej UM w Czyżewie. Na zakończenie uroczystości mogliśmy podziwiać prace wszystkich uczestników konkursu.

Z naszej społeczności szkolnej nagrodzeni zostali: Wojtek - oddział przedszkolny, Emilka - klasa II, Cezary i Szymon z klasy IV.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”