Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Wycieczka do Mini ZOO

Wycieczka do Mini ZOO

Warszawa 22.06.2024

Oko w oko ze zwierzętami

Uczniowie klasy 1 b wraz z opiekunem SKO i jednocześnie wychowawcą klasy udali się na zasłużoną Wycieczkę do pobliskego Mini ZOO. Atrakcji, zabaw, radości i szczęśliwych chwil było mnóstwo. Wszyscy szczęśliwi wrócili do szkoły.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

30.06.2024
21 czerwca nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów dzień – zakończenie roku szkolnego. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w końcu zawitały wakacje.
Więcej Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Nagrody za oszczędzanie

24.06.2024
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi zajęli I miejsce w etapie regionalnym XI edycji konkursu programu TalentowiSKO! Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc, wsparcie i współpraca z Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim. Wielkie brawa dla uczniów za systematyczne oszczędzanie. Nie tylko brawa, ale również nagrody...
Więcej Nagrody za oszczędzanie

Jesteśmy EKO

23.06.2024
Piknik Ekologiczny “Ekomajówka” dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odbył się 9 maja 2024 roku w godzinach 8: 00 – 14:30 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebosi. W pikniku uczestniczyło około 150 osób: uczniowie szkoły oraz zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebosi, nauczyciele i rodzice.
Więcej Jesteśmy EKO