Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Wycieczka do Bałtowa 2c i 3a

Wycieczka do Bałtowa 2c i 3a

Warszawa 07.06.2017

„Oko w oko” z rekinem

Dnia 6 czerwca odbyła się wycieczka do Bałtowa – krainy dinozaurów. Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od Parku Rozrywki. Następnie wędrując ścieżkami przez Jura Parku widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości. O minionym świecie bardzo ciekawie opowiadała pani przewodnik.

Emocjonalnym punktem wycieczki był film 5 D i  Oceanarium. Dzięki nowoczesnej technologii dowiedzieliśmy się, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Spotkanie „oko w oko” z rekinem zmroziło krew w żyłach.

Entuzjazm wśród dzieci wzbudziło zwiedzanie Bałtowskiego Zwierzyńca. Najpierw dzieci odbyły przejażdżkę schoolbusem pomiędzy zwierzętami egzotycznymi: lamami, wielbłądami, strusiami, dzikami, końmi i innymi. W dolnej części zwierzyńca zobaczyliśmy ciekawe gatunki ptaków i ssaków.

Uwieńczeniem wycieczki były drobne pamiątki oraz zabawa na placu zabaw, gdzie dzieci z wielką radością mogły rozładować swoje emocje. Z wycieczki do Kariny Dinozaurów wszyscy wrócili pełni wrażeń i zadowoleni, choć jednak trochę zmęczeni.

                                                                           Kitka Oszczędzaczka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”