Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - wrzesień 2015 r.

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - wrzesień 2015 r.

Warszawa 26.09.2015

Dziś ważny dzień dla naszej społeczności szkolnej - wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe zmiany. We wrześniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wybory miały charakter demokratyczny i zostały przeprowadzone w jak najbardziej prawidłowy sposób. Na szkolnym korytarzu, na tle wyborczego hasła stał stół komisyjny, przed nim urna ,a z boku dwa parawany, w których ,,szkolni wyborcy” zakreślali swoich kandydatów. Na karcie do głosowania widniało 9 nazwisk, byli to uczniowie stanowiący Samorządy z poszczególnych klas. Uczniowie z klas II – VI, podchodzili kolejno do stołu komisyjnego i odbierali karty do głosowania. Po zakreśleniu wybranego kandydata, wrzucali karty do urny. Po zakończeniu głosowania komisja, z panią dyrektor na czele przeliczyła głosy. Napięcie rosło, każdy z zapartym tchem czekał na wyniki wyborów. Ogłoszenie wyników przedstawiła pani dyrektor.

* Przewodniczącą szkoły została Diana Tabiszewska

* Zastępcą przewodniczącej – Weronika Kilian

* Sekretarz  - Daria Kopeć

* Skarbnik – Sylwia Fiuk

Komisja serdecznie pogratulowała zwycięzcom, a uczniowie nagrodzili ich gromkimi brawami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”