Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Wspomnienia z wakacji

Wspomnienia z wakacji

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 13.10.2014

Pozdrowienia z Tatr!!!

Hej!  Witajcie, witajcie! Ale się za Wami stęskniłem! Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o moich wspaniałych wakacjach. Uczciwie pracowałem, nie ściągałem i nagrodę wspaniałą odebrałem. Pojechałem z Weroniką w Tatry. Czego ja nie widziałem i gdzie ja nie byłem?! Wędrowałem Doliną Olczyską, Strążyską, Halą Gąsiennicową. Podziwiałem Wierch Poroniec, Polanę Rusinową, Gęsią Szyję, Wiktorówki, Polanę pod Wołoszynem. Byłem na pysznej szarlotce w schronisku Murowaniec. Odpocząłem, odetchnąłem górskim powietrzem i wróciłem, by z zapałem rozpocząć nowy rok szkolny. Na początek zaprosiłem moje dzieciaki do udziału w konkursie plastycznym Wspaniałe prace już niedługo do obejrzenia na WWW.pracowityiuczciwyzaskórniaczek.pl.

Pozdrawiam!

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces