Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Wspomnienia.. nasi uczniowie brali udział w  Światowych Dniach Młodzieży!

Wspomnienia.. nasi uczniowie brali udział w Światowych Dniach Młodzieży!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 12.09.2016

W ramach tygodnia misyjnego zorganizowanego przez parafie przyjmujące młodzież z całego świata z okazji ŚDM w Zabawie został zorganizowany piknik rodzinny dla młodzieży z Włoch i Norwegii.

W tym dniu zespoły działające na terenie gminy zostały zaproszone na występy by pokazać i przybliżyć naszą kulturę. Wystąpiły zespoły z Radłowa, Woli Radłowskiej i Biskupic Radłowskich, Zespół Ludowy Mali Radłowianie zatańczył poloneza, krakowiaka i tańce żywieckie, Mieszkańcy Zabawy dla gości przygotowali tradycyjne potrawy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia