Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Witamy uczniów klasy 1

Witamy uczniów klasy 1

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 13.10.2014

Uroczystość dla uczniów i rodziców

Witam, witam i o zdrowie pytam!

Tym starym powitaniem naszych babć rozpoczynam dzisiejsze spotkanie. Będzie ono wyjątkowe i niezapomniane! W roli głównej wystąpią nasze pierwszaki. Wszystkiego nie mogę Wam zdradzić, bo zauważyłem niegrzeczne maskoteczki i duszki, które ściągają …a wtedy jest mi bardzo smutno… Powiem tylko tyle- Kamilka, Wiktoria, Maja, Gabryś i Mateusz są już pełnoprawnymi członkami SKO. W tej historycznej chwili wziął udział  Pan Dyrektor Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaski O/Wohyń Marcin Sarnowski, nasza Pani Dyrektor Urszula  Kubaczyńska i  kochani rodzice pierwszaków. Gratuluję i serdecznie zapraszam do współpracy!

Zaskórniaczek

Wspaniały  reportaż  do obejrzenia na WWW.pracowityiuczciwyzaskórniaczek.pl.

 

"Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja i rozpowszechnianie bez zgody autorów zabronione. Kopiowanie i ściąganie pomysłów – surowo zabronione. Wszystkie pomysły, nazwy, sformułowania i styl są własnością Zaskórniaczka!!!” 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach