Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
Wiosna za oknem i w naszych sercach

Wiosna za oknem i w naszych sercach

Warszawa 22.03.2016

Powitanie WIOSNY

Chyba nikt, kto dzisiaj odwiedził naszą szkołę , nie miał wątpliwości, że zaczęła się wiosna. Wszysto za sprawą pani Izy Nai, która po raz kolejny zafundowała nam międzyklasową zabawę kolorami. Wszyscy (i dzieci, i wychowawczynie, a nawet Pani Dyrektor) stanęli na wysokości zadania, prześcigując się w pomysłach na przebranie i odpowiednie zaprezentowanie. Odbyło się wiele konkursów wymagających od uczestników przede wszystkim kreatywności i poczucia humoru. Nie bez znaczenia była też wiedza i sprawność fizyczna. 

Jury stanęło przed naprawdę trudnym wyborem "Najbardziej wiosennej klasy". Po burzliwych naradach tytuł ten otrzymali Niebiescy przebrani za Smerfy (klasa V) i Pomarańczowi (kl. III). Natomiast nagrody indywidualne powędrowały do Huberta Zimnego z klasy VI i Maksa Pokrzywy z klasy II.

Warto dodać, że największe wrażenie na wszystkich uczestnikach zabawy wywarły żółciutkie Kaczuszki, czyli przedszkolacy, ale oni nie brali udziału w rywalizacji klasowej.  Samym strojem z pewnością by zwyciężyli.

Szkoda tylko, że wiosna za oknem była "typowa", tzn. raz słońce, raz deszcz, i pokrzyżowła nam plany związane z pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki