Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Wiosenne prezentacje talentów

Wiosenne prezentacje talentów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Warszawa 31.03.2016

18.03.2016 odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Tradycyjnie w tym dniu odbywa się Szkolny Dzień Talentów - w ramach tego uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny.

Akademię rozpoczęli najmłodsi - uczniowie Oddziału Przedszkolnego, zaraz po nich wystąpiły uczennice klasy szóstej oraz uczennica klasy piątej. Zaprezentowały one przedstawienie pt. "Uśmiechnięta wiosna". Pomiędzy poszczególnym scenami przedstawienia muzycznie prezentowali się uczniowie naszej szkoły występując solo lub w grupie. Kolejnym punktem programu artystycznego była prezentacja przedstawiona przez klasę piątą na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali swoje Marzanny i udali się na spacer po miejscowości w celu pożegnania zimy i powitania wiosny. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Wizyta w Nadleśnictwie Pisz!

26.10.2021
W ramach działań proekologicznych prowadzonych w naszej szkole nasi członkowie SKO udali się 12 października do Nadleśnictwa Pisz.
Więcej Wizyta w Nadleśnictwie Pisz!

Przyjęcie Nowych Członków SKO

26.10.2021
W październiku miesiącu oszczędzania do SKO przystąpiło sporo Nowych członków - wszyscy uczniowie klasy pierwszej oraz klas drugich. Ze starszych klas również mamy kilku nowych uczniów - chętnych oszczędzać swoje pieniążki w SKO.
Więcej Przyjęcie Nowych Członków SKO