Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
Wielki finał

Wielki finał

Warszawa 29.04.2014

TalentowiSKO dobiegło końca

W tym największym przedsięwzięciu SKO  wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas przydzieleni do grup o wdzięcznych nazwach: Bankowcy, Ekonomiści, Kasjerzy i  Moneciaki.

Zadania konkursowe dostosowane były do wieku poszczególnych przedstawicieli, a o ostatecznym sukcesie decydował wynik całego zespołu. Należało wykazać się sprawnym liczeniem pieniędzy, układaniem "bankowych" puzzli i haseł propagujących oszczędzanie oraz wiedzą ekonomiczną i znajomością produktów bankowych.. Nie bez znaczenia był też łut szczęścia, szczególnie przy grze planszowej z rzutami kostką. 

Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwało, wspomagane przez panią Grażynę, uczniowskie jury, które skrupulatnie przydzielało punkty i sumowało je po każdym etapie. 

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Ostatecznie jednak zwyciężyli Ekonomiści, pokonując Kasjerów, Bankowców i swoich najgroźniejszch rywali - Moneciaków. 

Gratulujemy zwycięzcom, a za współpracę dziękujemy wszystkim SKO-wiczom i już dziś zapraszamy na TalentowiSKO w przyszłym roku szkolnym! 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki