Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Wielkanocne niespodzianki dla Banku Spółdzielczego

Wielkanocne niespodzianki dla Banku Spółdzielczego

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 24.04.2014

Z wizytą u naszych dobrodziejów

Serdecznie pozdrowienia z Podlasia przesyła Wasz ulubiony krasnoludek- Zaskórniaczek. Dobrodziejami nazywano kiedyś tych, którzy bezinteresownie pomagali i zawsze można było na nich liczyć. Czy może być lepsza nazwa na współpracę naszej szkoły z Bankiem Spółdzielczym?  Dla młodszych klas nasza pani przygotowała konkurs palstyczny, a dla starszych konkurs literacki. Na uroczystym apelu Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska odczytała protokół i wręczyła upominki od SKO. Najlepsi z najlepszych wybrali się na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Wohyniu. W imieniu wszystkich uczniów i rodziców przekazaliśmy upominki i złożyliśmy świąteczne życzenia. Dumny jestem, że mogłem pojechać z moimi dzieciakami.

Myślałem, że po świętach nasza pani odpocznie, ale gdzie tam! Przygotowuje ogromną niespodziankę. Mam nadzieję, że pozwoli mi o niej opowiedzieć już jutro. Rodzice czekają!

Tak więc – do jutra!

Zaskórniaczek

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach