Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia
Walczymy o puchar SKO.

Walczymy o puchar SKO.

Warszawa 07.11.2017

W naszej szkole 7 listopada odbył się VII Szkolny Turniej Szachowy. W tym roku po raz pierwszy o Puchar SKO.

Do finału awansowali uczniowie klas I-III oraz klas IV-VII, którzy wygrali swoje eliminacje. W finale wystąpiło 15 uczniów, którzy zagrali partie szachowe systemem "każdy z każdym". Pojedynki trwały nie dłużej niż 12 minut. Każdy z zawodników rozegrał po 14 pojedynków. Szachiści, którzy zajęli miejsca od I do VIII,  jeszcze w listopadzie pojadą na turnieje szachowe do Wrocławia, w kategoriach wiekowych oraz indywidualnych i grupowych. W tym roku szkolnym Puchar SKO zdobył uczeń klasy III g Michał Tarnowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia we Wrocławiu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania