Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
W styczniu nowy rok witamy i jak każdy nowe pomysły na działalność naszej Szkolnej Kasy Oszczędności mamy.

W styczniu nowy rok witamy i jak każdy nowe pomysły na działalność naszej Szkolnej Kasy Oszczędności mamy.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 05.02.2014

Podsumowanie rywalizacji klasowej i szkolnej oraz konkursu "Ciułacz szkoły".

Nowy miesiąc przyniósł ze sobą podsumowanie naszych miesięcznych konkursów. Na uwagę zasługuje fakt, że oszczędności dzieci przekroczyły już 14000 złotych. „Idziemy” na nowy rekord!!!

W rywalizacja szkolnej  bezapelacyjnie wygrali drugoklasiści, którzy swoją konkurencję zostawili daleko w tyle. Na drogim miejscu uplasowali się trzecioklasiści, natomiast pierwszoklasiści tym razem stanęli na ostatnim miejscu na podium.

Rywalizacja klasowa również była zacięta. W klasie pierwszej najwięcej wpłacił Paweł. W klasie drugiej rywalizacja rozstrzygnęła się pomiędzy solenizantami – wygrał Marcel. Natomiast w klasie trzeciej przodowali Natalia i Dominik. Gratulujemy!!!

W całorocznym konkursie „Ciułacz szkoły” zaszły po ostatnich wpłatach duże zmiany. W czołówce nadal mamy Natalkę i Dominika Widerów                z klasy 3. Tuż za nimi jest Jonas – kolega z klasy. Natomiast na trzecie miejsce niespodziewanie wskoczył Marcel – uczeń klasy 2, który dokonał najwyższej wpłaty w dziejach naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Kolejne miejsca należą do Łukasza, Piotrusia i Julii z klasy drugiej. Gratulacje!!!

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

POMAGAMY ADRIANKOWI

18.11.2019
Pomóżcie nam uwolnić Adrianka od horroru, który codziennie przeżywa! Proszą rodzice dziecka. SKO organizuje zbiórkę pieniędzy dla Adrianka.
Więcej POMAGAMY ADRIANKOWI