Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
W SKO OSZCZĘDZAMY - NA BASEN WYJEŻDŻAMY

W SKO OSZCZĘDZAMY - NA BASEN WYJEŻDŻAMY

Warszawa 14.04.2016

NAUKA PŁYWANIA

Uczniowie naszej szkoły raz w tygodniu wyjeżdżają na basen do Sędziszowa by tam pod okiem instruktorów uczyć się pływania. Cieszymy się bardzo, że uczestniczą w tego typu zajęciach , bowiem mogą rozwijać swoje zainteresowania, a jednocześnie odkrywać swoje nowe zdolności. Dzięki tym zajęciom uczniowie nasi potrafią już pływać, radzą sobie bardzo dobrze, a co najważniejsze czują się wspaniale. Dzięki systematycznemu oszczędzaniu w SKO mogą realizować swoje marzenia, plany, na które przeznaczają swoje pieniążki zaoszczędzone w ciągu roku szkolnego w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy wszystkich do systematycznego oszczędzania. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”