Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
VI Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim

VI Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 26.04.2014

Konto ROR Junior

Dzień dobry! Nie wytrzymam, nie wytrzymam do wieczora i już! A niech mi nasza pani "podkręci" moją siwą brodę! Trudno, muszę napisać o tym niezwykłym konkursie, bo nawet spać nie mogłem...Ciągle tylko myślę i myślę...

Pamiętacie ten piękny czwartkowy poranek, gdy w naszej szkole pojawili się goście z całej gminy? Najpierw obejrzeli występ "ekipy" SKO, a potem nastąpiło rozstrzygnięcie VI Gminnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Banku Spółdzielczego. Dzięki ogromnemu finansowemu wsparciu Zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim po raz szósty mogliśmy zorganizować tak prestiżową imprezę. Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska odczytała protokół. Wraz z pracownikiem Banku Spółdzielczego w Wohyniu Panem Mariuszem Zgrajką, wręczyła dyplomy i nagrody. A czego tam nie było! Słuchawki, notesy, zestawy plastyczne, portfele, a nawet deskorolki. Wszystko to dla zwycięzców i wyróżnionych. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-III oraz klasy IV-VI. Bezapelacyjnie wygrała Marysia z klasy VI i Julia z klasy III. Obie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bezwoli. Gratulacje! Nasze dzieciaki też mogą się pochwalić sukcesami: Weronika z klasy VI wywalczyła II miejsce, a Liwia z klasy I wskoczyła na brązowe podium. Zdobyliśmy również dwa wyróżnienia: Klaudia z klasy IV i Julia z klasy I. Najbardziej cieszyliśmy się z dużej liczby prac "zerówiaków" z Wohynia. Oliwier i Miłosz otrzymali deskorolki. Gratulujemy dumnemu tacie Miłosza, który towarzyszył nam w tym miłym spotkaniu. Mamy nadzieję na kolejne, za rok! Zapraszamy już dziś!

Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie pod gazetką z wyróżnionymi pracami i trzeba się pożegnać. Szkoda, było bardzo uroczyście i sympatycznie. Tylko przyjaciele Banku Spółdzielczego!

Pociesza mnie myśl, że za rok się spotkamy. Może znowu zagram na naszej szkolnej scenie?

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek- artysta

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach