Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Uroczyście ślubujemy.

Uroczyście ślubujemy.

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Warszawa 13.04.2015

Uroczyste ślubowanie.

Dzień 6 pażdziernika 2014r. w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla uczniów klasy pierwszej . W tym dniu w obecności rodziców , nauczycieli, koleżanek i kolegów odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia.

Swoją obecnością zaszczyciła najmłodszych p. Aleksandra Wiśnicka -prezes Banku Spółdzielczego w Chorzelach.

Pierwszoklsiści zostali przyjęci w poczet członków SKO . Oczywiście nie odbyło się bez prezentów od banku.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania