Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nagoszewce
Udział w Międzynarodowej Kampanii Sprzątania Świata

Udział w Międzynarodowej Kampanii Sprzątania Świata

Warszawa 04.11.2019

W dniach od 20 września do 23 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do Międzynarodowej Kampanii Sprzątania Świata, w tym roku pod hasłem „Nie śmiecimy - sprzątamy – zmieniamy”. Kultywując długoletnią tradycję tej akcji wszystkie klasy wraz z wychowawcami wyruszyli w teren. Śmieci, szkło, butelki i inne zalegający wyrzucone odpady znikały z terenu miejscowości, w której na co dzień mieszkają nasi uczniowie.

Poprzez tego typu zbiorowe działanie, wszyscy nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów, będziemy starać się coraz bardziej być odpowiedzialnymi i świadomymi ekologicznie obywatelami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach