Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce
Udział członków SKO w akcji "Sprzątanie Świata 2022"

Udział członków SKO w akcji "Sprzątanie Świata 2022"

Warszawa 30.09.2022

Dbamy o czystość naszego środowiska naturalnego

22.09.2022 r. uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią, p. Joanną Fronc wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata 2022”. W ramach akcji dzieci sprzątały teren wokół szkoły i pobliskich okolic. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zbierali różnego rodzaju śmieci i wkładali je do foliowych worków. Okazało się, że nasze tereny są nadal zaśmiecane i takie akcje  są bardzo przydatne. Dzieci nazbierały łącznie kilka worków śmieci.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli uczestniczyć w tak szczytnej edukacyjnej akcji.

Mamy tylko jedną Ojczyznę i powinniśmy zgodnie z duchem patriotyzmu dbać o to, żeby nasze piękne tereny pozostawały czyste. Dbajmy o własne środowisko i nie zapominajmy o tym, że to również od nas zależy, jak będzie wyglądało ono w przyszłości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Zostań Mistrzem Oszczędzania – II etap konkursu za nami

28.11.2022
Do II etapu VII Wojewódzkiego Konkursu Ekonomicznego „Zostań Mistrzem Oszczędzania”, który adresowany był dla uczniów klas V –IV i VII - VIII szkół podstawowych z naszej szkoły przystąpiły dwie drużyny zakwalifikowane po I etapie. Ten etap konkursu realizowany był na terenie naszej szkoły pod opieką nauczyciela pełniącego funkcję opiekuna zespołu, a ich zadaniem było przygotowanie plakatu zachęcającego do oszczędzania w formie grafiki komputerowej zapisanej w formacie jpg lub png.
Więcej Zostań Mistrzem Oszczędzania – II etap konkursu za nami