Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
UCZYMY SIĘ OSZCZĘDZAĆ

UCZYMY SIĘ OSZCZĘDZAĆ

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Warszawa 19.11.2015

W dniach 18-19 listopada 2015r w klasie II odbyły się ciekawe zajęcia o oszczędzaniu pt: ,,NOWE BARDZO WAŻNE TALENTOWISKOWE ZADANIE!".

Uczniowie klasy II na zajęciach z edukacji matematycznej uczyli się, że oszczędzać można nie tylko pieniądze . Dzieci podawały przykłady co można i należy jeszcze oszczędzać oraz jakie zastosowanie mają monety a jakie banknoty. Lekcja przypadła uczniom do gustu, forma zabawy to jednocześnie forma nauki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!