Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach oszczędzają w SKO!

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach oszczędzają w SKO!

Warszawa 02.05.2014

Witamy wszytkich! Jesteśmy uczniami ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach i dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji SKO we wrześniu 2013! Naszym opiekunem została pani Agata Ścibak, która założyła książeczki wszystkim chętnym i motywowała nas do oszczędzania i innych działań.

W szkole głoszono dwa konkursy: na "Najciekawsze hasło zachęcające do założenia książeczki i zapisania się w poczet członków SKO" oraz na zgromadzenie największej kwoty pieniędzy na książeczce SKO. Bierzemy udział w obu! Już na początku założyliśmy kronikę, w której dokumentujemy nasze działania. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21