Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Maciejowie Starym
Uczniowie pierwszej klasy złożyli ślubowanie.

Uczniowie pierwszej klasy złożyli ślubowanie.

Warszawa 30.10.2014

Ślubowanie pierwszej klasy.

     Dnia 28.10. 2014 roku odbyło się pasowanie klasy pierwszej. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię klasy i szkoły, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. W tej uroczystej chwili uczestniczyli  rodzice uczniów, nauczyciele oraz koleżanki i koledzy.   Pan dyrektor życzył pierwszakom wielu sukcesów aby szkoła była dla nich  miejscem nowych przyjaźni i radości.
    Rada SKO także składa gratulacje. Niechaj takich radosnych i szczęśliwych dni będzie jak najwięcej w czasie nauki w szkole.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!