Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
UCZNIOWIE KLASY PIERWSZEJ ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE - część II

UCZNIOWIE KLASY PIERWSZEJ ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE - część II

Warszawa 23.10.2015

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej to podniosła chwila w życiu każdego pierwszoklasisty. Ten uroczysty moment zapamiętają na całe swoje życie.

Pierwszoklasiści zaprezentowali  swoje umiejętności i zdolności przed Patronem Szkoły – Adamem Mickiewiczem. Jego obecność  zaakcentowała obchody Święta Patrona Szkoły. Zarówno Patron, jak  i licznie zgromadzona publiczność wysoko ocenili umiejętności dzieci i zgodnie stwierdzili, że zasługują one na przyjęcie do grona uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Lubczy.W dalszej części akademii po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiła oficjalna i podniosła część uroczystości. Uczniowie złożyli przysięgę na Sztandar, po czym nastąpił akt pasowania, którego dokonała Pani Wójt - Bożena Szczypiór. Wydarzenie zostało upamiętnione poprzez odcisk kciuka każdego z uczniów w księdze pamiątkowej. W dalszej części pierwszoklasiści zostali obdarowani upominkami przez przybyłych gości oraz swoich rodziców.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

POMAGAMY ADRIANKOWI

18.11.2019
Pomóżcie nam uwolnić Adrianka od horroru, który codziennie przeżywa! Proszą rodzice dziecka. SKO organizuje zbiórkę pieniędzy dla Adrianka.
Więcej POMAGAMY ADRIANKOWI