Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
U Biskupa, Prezydenta, Wojewody, Kuratora Oświaty i w  Radiu Via

U Biskupa, Prezydenta, Wojewody, Kuratora Oświaty i w Radiu Via

Warszawa 21.01.2017

"Kolędnicy z Dwójki" w odwiedzinach u Znamienitości Rzeszowa

18 stycznia zapisze się na trwałe w pamięci nie tylko "Kolędników z Dwójki", ale i całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. St. Kostki w Trzebosi, bowiem po raz pierwszy zawitaliśmy z kolędą do instytucji w stolicy Podkarpacia i zostaliśmy tak niezwykle mile przyjęci.

Niewątpliwie czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy wystąpić przed  Biskupem Rzeszowskim - ks. Janem Wątrobą, Prezydentem  Miasta Rzeszowa - p. Tadeuszem Ferencem, Wojewodą Podkarpackim - p. Ewą Leniart, Podkarpackim Kuratorem Oświaty - p. Małgorzatą Rauch oraz "na żywo" w  Radiu Via.

Dzięki niezwykłej życzliwości wszystkich wyżej wymienionych znamienitych Gospodarzy  mieliśmy okazję pokazać  i talenty rozwijane w naszej niewielkiej szkole wiejskiej, i nasze zaangażowanie w szerzenie pięknej polskiej tradycji "chodzenia po kolędzie". Były to bardzo budujące spotkania, podtrzymujące wiarę w sens podejmowanego trudu.

W tej niecodziennej wyprawie Kolędnikom towarzyszyli dyrektor szkoły - p. Bożena Chorzępa, przewodniczący Rady Rodziców - p. Sławomir Prucnal oraz opiekun grupy - p. Beata Dzwonnik.

Kolędnicy, jesteśmy z Was dumni :)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki