Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Tydzień dobrego chleba

Tydzień dobrego chleba

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 24.10.2015

„Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia” Po raz drugi uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Radłowie włączyli się do ogólnopolskiej kampanii „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia”, która organizowana jest przez fundację „Dobre życie”.

W dniach od 16 - 23.10.2015 r. ramach tej kampanii uczniowie wszystkich klas brali udział w zajęciach, których celem było promowanie zdrowego stylu życia i utrwalanie prawidłowych nawyków żywieniowych. W czasie zajęć uczniowie poznali historię powstania chleba, zdobyli wiadomości na temat składników witamin i minerałów zawartych w chlebie, pozyskali informacje na temat wartości odżywczej chleba. W trakcie zajęć miała miejsce degustacja ciemnego pieczywa, które zostało upieczone przez rodziców i dziadków naszych uczniów. Uczniowie klas starszych przygotowali w ramach lekcji wychowawczych plakaty promujące zdrowy styl życia i zachęcające do stosowanie właściwej diety. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tej kampanii.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

SKOwicze dokarmiają ptaki

20.01.2022
Zima w pełni. Członkowie SKO pamiętają o ptakach. Ustawili przed szkołą karmniki i dbają o to, aby zawsze były w nich ziarenka.
Więcej SKOwicze dokarmiają ptaki

Stolik do kącika zabaw

18.01.2022
Lubimy majsterkować. Aby sprawić radość przedszkolakom, postanowiliśmy zrobić dla nich stoliki do kącika zabaw.
Więcej Stolik do kącika zabaw