Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej
TURNIEJ WIEDZY O OSZCZĘDZANIU „OMNIBUS SKO”

TURNIEJ WIEDZY O OSZCZĘDZANIU „OMNIBUS SKO”

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej
Warszawa 11.02.2014

3O stycznia podczas zabawy choinkowej....

3O stycznia podczas zabawy choinkowej dzieci klas młodszych uczestniczyły w  turnieju wiedzy o oszczędzaniu „Omnibus SKO”. Turniej został zorganizowany w ramach udziału w projekcie Talentowisko. W zmaganiach  wzięły udział trzyosobowe drużyny klas 2 i 3. Na uczniów czekały różnorakie konkurencje i zadania w poszczególnych kategoriach: SKO, Waluty, Zadania matematyczne, Misz-Masz. Największą popularnością cieszyły się pytania i zadania ukryte w balonach. Podczas konkursu dzieci zaprezentowały również wcześniej przygotowane projekty banknotów z logo SKO. Radości i emocjom podczas zabawy nie było końca. Reprezentanci klas bardzo dobrze się przygotowali do konkursu i świetnie radzili sobie z odpowiedziami. Największą ilość punktów a tym samym tytuł Mistrza otrzymała drużyna klasy 3b w składzie : Aleksandra Lupa, Karolina Frączek, Basia Pławecka. Na wszystkich  uczestników turnieju czekały upominki i nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej i Spółdzielnię Uczniowską. Wszystkim zawodnikom gratuluje odwagi i wiedzy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania