Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
TURNIEJ RODZIN

TURNIEJ RODZIN

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Warszawa 05.06.2016

ŚWIĘTO RODZINY - CZYŻEW 2016

   Burmistrz Czyżewa i Gminny Ośrodek Kultury  zaprosili wszystkich mieszkańców gminy na festyn Święto Rodziny - III Piknik nad Zalewem. Program imprezy był bardzo bogaty. O godzinie 15.00 rozpoczął się Turniej Rodzin, w którym  wzięli udział uczniowie szkół gminy  Czyżew. Naszą szkołę reprezentowali Anita z Tatą i Kacper również  z Tatą. Turniej miał charakter zabawy rodzica z dzieckiem w konkurencjach sportowych jak i rozwiązywaniu zadań matematycznych i zagadek. 

Zabawa  w  czasie  turnieju  była  wspaniała  i  z  pewnością  na  długo  pozostanie  w  pamięci  jej  uczestników. Poszukiwanie  różnorodnych  form  współpracy  i  współdziałania  z  rodzicami  dla  dobra  dzieci  jest  dużą  wartością  dla  rozpowszechniania  zdrowego  stylu  życia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”