Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Teatrzyk Szkolny "Bez kapelusza"

Teatrzyk Szkolny "Bez kapelusza"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 06.02.2014

Rozwijamy talenty aktorskie!

Z ogromną dumą przedstawiam fragmenty artykułu, który ukazał się w lokalnej prasie. Dzisiaj o  zdolnych dzieciakach z Lisiowólki  opowie nasza Pani!

Na zakończenie I semestru w Szkole Podstawowej w Lisiowólce odbył się bal karnawałowy. Tradycyjnie już od wielu lat uczniowie przygotowują się starannie do tego bardzo ważnego wydarzenia . Jest to wyjątkowe święto nie tylko dla społeczności szkolnej, ale również dla zaproszonych gości. Uczniowie przygotowują pomysłowe i barwne przebrania. Specjalnie również na ten jeden, jedyny bal w roku przygotowuje swoje przedstawienie Teatrzyk Szkolny „Bez kapelusza”. Od 16 lat z dużym rozmachem prowadzi go Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska. W tym roku pod jej kierunkiem młodzi artyści przygotowali sztukę pt. „Moc prezentów”. Wspaniałe kostiumy, peruki, profesjonalny makijaż i wartka akcja zapewniły widzom niezapomniane przeżycia......

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach