Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
TEATR W NASZEJ SZKOLE

TEATR W NASZEJ SZKOLE

Warszawa 12.12.2014

Transmisja" na żywo" spektaklu "Biegnijcie do szopki ,czyli Kolędariusz na Boże Narodzenie i Trzech Króli” ,w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” z Katowic

11 grudnia 2014 r. po raz kolejny w naszej Szkole zagościł teatr. Tym razem uczniowie z klas młodszych oglądali na dużym ekranie „na żywo” bezpośrednią transmisję przedstawienia pt. „Biegnijcie do szopki, czyli Kolędariusz na Boże Narodzenie i Trzech Króli” ze Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” z Katowic. Przedstawienie zrealizowano w konwencji widowiska kolędowego, z typowymi dla tego gatunku postaciami: Diabła, Anioła, Heroda i Śmierci. Wykorzystano w nim tradycyjne obrzędy związane ze świętami Bożego Narodzenia i Trzech Króli. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Ogólnopolska akcja #SadziMy

28.09.2020
Dnia 18.09.2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiej Akcji #sadziMy pod patronatem Pary Prezydenckiej RP. Akcja ma na celu przyczynić się do poprawy warunków naszego życia poprzez zwiększenie liczby drzew oraz obszarów zielonych.
Więcej Ogólnopolska akcja #SadziMy

Rower dla najlepszego SKOwicza

25.09.2020
Podczas uroczystego apelu SKO został podsumowany konkurs na najlepszego SKOwicza. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Panią Prezes Banku Spółdzielczego w Olsztynku.
Więcej Rower dla najlepszego SKOwicza

OszczędnościowiSKO

25.09.2020
Nagrodziliśmy uczniów, którzy systematycznie dokonywali wpłat na książeczkę oszczędnościową.
Więcej OszczędnościowiSKO