Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Teatr TVP dla szkół

Teatr TVP dla szkół

Warszawa 09.11.2014

W dniu 6.11.2014r. uczniowie klas 4-5 oglądali kolejną transmisję spektaklu teatralnego „na żywo”.

Gdy szóstoklasiści trudzili się nad zadaniami próbnego sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej, w dniu 6.11.2014r. uczniowie klas 4-5 oglądali kolejną transmisję spektaklu teatralnego „na żywo”. Tym razem była to transmisja z Teatru Baj Pomorski w Toruniu. Spektakl okazał się współczesnym dramatem dla dzieci mówiącym o ich problemach, tj. uleganiu różnym modom, odrzuceniu i akceptacji, o sztuce bycia liderem i niezdrowej rywalizacji. Nosił znamienny tytuł „Dziób w dziób. Na pewno chwile spędzone przy jego oglądaniu dostarczyły uczniom nie tylko dobrej zabawy, ale też wywołały mnóstwo wzruszeń i refleksji.
                                                                                                                   Anna Szczęsna

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach