Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Talenty wysypały się jak z rogu obfitości !!!

Talenty wysypały się jak z rogu obfitości !!!

Warszawa 26.01.2015

25 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd, Obrzędów i Zwyczajów Świątecznych. Do szkoły wrócili z licznymi nagrodami !!!

Lista laureatów jest naprawdę imponująca. I tak, sukcesy osiągnęła klas 2b, która pod kierunkiem p. Joanny Socha zdobyła pierwsze miejsce w kategorii zespołów wokalnych. Zaraz za nimi na podium stanęli ich rówieśnicy z klasy 2a, którzy pod opieką p. Ewy Gajkoś zajęli drugie miesce w tej samej kategorii. Również Ci uczniowie zdobyli drugie miejsce w kategorii zespołów teatralnych (opiekunowie: p. Ewa Gajkoś i Jadwiga Wajrak), a ich przedstawienie wielokrotnie było przerywane gromkimi brawami publiczności.

Uczennica kl. 2a - Iga Burek okazała się bezkonkurencyjna w kategorii solistów zajmując pośród uczniów klas 1-3 pierwsze miesjce. Jak widać drugie klasy z naszej szkoły obfitują w talenty !!!

W kategorii klas 4-  6 również zdobyliśmy liczne laury:

W kategorii solistów byli to uczniowie przygotowani przez p. Dagmarę Wrzos - Piech:

1 miejsce - Aleksander Wartacz z kl 5b,

2 miejsce - Klara Szostek z kl. 6b,

3 miejsce - Kamil Siwek z kl. 5b

Wśród grup wokalnych drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy 5b, którzy pod kierunkiem p. Joanny Chorębała pięknie wykonali kolędę "Gore Gwiazda Jezusowi" znajdując uznanie jury.

Z radością obserwujemy jak wzrastają talenty Szkoły Podstawowej w Nałęczowie!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”