Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Talenty taneczne SKO-wiczów

Talenty taneczne SKO-wiczów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 31.01.2018

Zabawa choinkowa SKO-wiczów

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest zawsze organizowana w szkole  zabawa choinkowa. Dekorację do niej wykonała Szkolna Kasa Oszczędności wraz z jej opiekunkami i p.A.Gapsą. Członkowie tej organizacji nie tylko liczą i oszczędzają pieniądze,znają pojęcia bankowe ale również mają talenty plastyczne,dekoracyjne i taneczne. Pełni emocji i wrażeń  super bawili się pod przewodnictwem wspaniałych DJ, którzy  porywali do zabawy wszystkich uczestników zabawy choinkowej. Podczas całego balu dzieci brały udział w wielu konkursach organizowanych przez DJ  gdzie mogli pokazać swoje talenty taneczne.Wybrano też KRÓLA I KRÓLOWĄ BALU. Oto fotorelacja członów SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA SKO

22.10.2019
W ostatnim tygodniu września nasi pierwszoklasiści dołączyli do członków SKO i razem ze starszymi kolegami i koleżankami biorą udział w programie TalentowiSKO.
Więcej MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA SKO

ŚLUBOWANIE KLASY I

22.10.2019
18 października w Szkole Podstawowej w Andryjankach odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów. Kandydaci na uczniów przygotowali na dzień ślubowania część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed licznie zgromadzoną publicznością.
Więcej ŚLUBOWANIE KLASY I