Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Wycieczka za własne zarobione pieniądze

Wycieczka za własne zarobione pieniądze

Warszawa 17.12.2016

SKOwicze uczą się przedsiębiorczości

Wycieczkę do „Bawialni Trolejbus” w Lublinie dzieci zapamiętają na długo. Na początku uczniowie mieli okazję w studiu nagrań zagrać w orkiestrze reniferów. Następnie w kuchni wszyscy przygotowywali pierniczki do pieczenia, wyciskając foremkami różne kształty. Pierniczki pachniały wybornie i smakowały wyśmienicie. W stolarni razem z Mikołajem uczniowie mieli okazję tworzyć drewniane klocki elfów. Następnie przenieśliśmy się do dekoratorni, w której dzieci zdobiły klocki według własnych pomysłów.

Na koniec wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

Bardzo zadowoleni, z drobnymi upominkami wróciliśmy do szkoły. Nastrój, który nam towarzyszył zabraliśmy ze sobą na czas przygotowań przedświątecznych w szkole i w domu. „Bawialnia Trolejbus” to miejsce zupełnie inne od wszystkich,  mamy nadzieję jeszcze tam wrócić.

                                                                                Kitka  Oszczędzaczka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”